Lokal biurowy 180m do wynajęcia

Biuro na wynajem
8 100 PLN , Pow. 180 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
180 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Kraków Górka Narodowa
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
EC031175122766
Cena za m2:
45 PLN
Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 180m2 na Prądniku Białym . Wysoki standard budynku . Lokal usytuowany na 2 piętrze z windą, klimatyzowany Toalety wspólne na piętrze. Lokal dostępny całodobowo. Istnieje możliwość zaadaptowania do potrzeb najemcy , mogą również zostać postawione ścianki działowe w przypadku potrzeby posiadania większej liczby pomieszczeń . W lokalu przed budynkiem znajduje się monitorowany duży parking . Miejsca postojowe w cenie najmu. Opłata administracyjna w wysokości 8 zł za m2 obejmuje koszt zużycia wody, wywóz śmieci, sprzątanie części wspólnych oraz monitoring. Oddzielny licznik prądu. Ogrzewanie miejskie. Internet dostępny od trzech operatorów. 
Budynek zlokalizowany na dużym osiedlu mieszkaniowym, doskonale skomunikowany z miastem. W czerwcu zostanie dokończona i oddana do użytku linia szybkiego tramwaju. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i prezentacji nieruchomości

Biuro pobiera prowizję w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu na podstawie faktury, wyłącznie w przypadku sfinalizowania transakcji .

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie
Nieprawidłowy adres E-mail