MIESZKANIE KROWODRZA 36M2 UL.POZNAŃSKA

Mieszkanie na sprzedaż
486 000 PLN, Pow. 35,56 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
35,56 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Kraków Krowodrza , Poznańska
Piętro:
2 na 7
Numer oferty:
EC031175560125
Cena za m2:
13667.04 PLN
Oferowana przez nas kawalerka jest nowocześnie wykończonym, ergonomicznie zaprojektowanym lokum składającym się z salonu, aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu. Salon jest przestrzenny, umeblowany i posiadający drzwi balkonowe prowadzące na duży balkon.  Kuchnia wyposażona jest we wszelkie niezbędne do codziennego życia sprzęty tj. lodówka, piekarnik, mikrofalówka, płyta indukcyjna etc. Łazienka  daje poczucie przestrzeni i zawiera wszelkie potrzebne sprzęty.

Dodatkowo na terenie osiedla znajduje się wiele zewnętrznych miejsc postojowych dla mieszkańców. Posiadamy identyfikator do wjazdu na osiedle.
Czynsz administracyjny 243 zł  plus prąd według zużycia.

Krowodrza jest dzielnicą optymalnie usytuowaną, umożliwiającą zaspokojenie wszelkiego rodzaju potrzeb. Zaledwie parę przystanków dzieli ją od Starego Miasta, dając przy tym ciszę i spokój, typowe dla terenów podmiejskich.  W obszarze osiedla znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych , a także szkoły, kościół, poczta. Niedługi spacer doprowadzi nas na podmiejską stację Kraków Łobzów, a także na Rynek Kleparski. Tuż przy wejściu na osiedle zlokalizowany jest przystanek autobusowy.
Nieprawidłowy adres E-mail